ارسال سریع

ارسال اکسپرس

اگر ساکن تهران هستید حداکثر تا 5 ساعت کاری و اگر ساکن دیگر استان ها هستید نسبت به فاصله حداکثر تا 3 روز کاری سفارش خود را دریافت میکنید.

ضمانت بازگشت کالا

ضمانت بازگشت

ما حتی بعد از 7 روز کالا را بصورت پلمپ و همونطور که به مشتری تحویل داده ایم پس میگیریم و وجه آن را عودت میدهیم.

ضمانت فیض کامپیوتر

گارانتی معتبر

ما در فیض کامپیوتر برای آرامش مشتری ها ارزش قائل هستیم و تمام کالا ها را با گارانتی معتبر عرضه میکنیم.

فناوران نسل برتر رایانه (فیض کامپیوتر) یک فروشگاه تخصصی در زمینه فروش قطعات کامپیوتر ، لپ تاپ ، تبلت ، تجهیزات شبکه و تجهیزات ذخیره سازی است که فعالیت خود را از سال 1385 شروع کرده و بعد از سال ها فعالیت در این حوزه ، برای جلب رضایت بیشتر مشتریان خود در سال 1393 تصمیم  به ورود در حوزه آنلاین گرفت و فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی کرد.
هدف این سایت خرید مطمئن و رضایت بخش برای مشتریان است که تمام ایرانیان از سرتاسر کشور عزیزمان بتوانند کالا های الکترونیکی مورد نیاز خود را از قبیل قطعات کامپیوتر ، لپ تاپ ، تجهیزات شبکه ، تجهیزات ذخیره سازی ، موبایل ، تبلت وکنسول های بازی به صورت آنلاین خرید کنند.
تیم فیض کامپیوتر که همواره در تلاش هست با این نوسانات شدید ارزی همیشه بهترین قیمت های بازار را پیشنهاد بدهد و همچنین کالا های اورجینال با گارانتی معتبر را در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

سابقه ی ما اعتبار

سابقه ی ما اعتبار ما است

فیض کامپیوتر (فناوران نسل برتر رایانه) مفتخر است 17 سال در بازار کامپیوتر ایران فعالیت داشته و مشغول خدمت رسانی به هموطنان گرامی بود.

به راحتی از ما خرید کنید:

شما هم میتوانید بصورت آنلاین سفارش خود را ثبت کنید هم با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

آموزش خرید آنلاین از فناوران نسل برتر رایانه (فیض کامپیوتر)

    آشنایی با فناوران نسل برتر رایانه (فیض کامپیوتر)