ایسوس کروم باکس ۳ را عرضه کرد

ایسوس کروم باکس 3 را عرضه کرد

ایسوس امروز کروم باکس ۳ را در چهار مدل با پردازنده‌های مختلف رسما روانه‌ی بازار کرد. قیمت بالاترین مدل این محصول ۷۳۳.۹۹ دلار است.

ایسوس که اولین بار مینی پی‌سی کروم‌باکس ۳ را در نمایشگاه CES 2018 رونمایی کرد، این محصول را در چهار نسخه با پردازنده‌های مختلف و به‌منظور استفاده‌ی کاربران مختلف راهی بازار کرده است. مدل‌های پایین‌تر از نسل هفتم پردازنده‌های موبایل اینتل کبی لیک بهره می‌برند. در پایین‌ترین مدل کروم باکس ۳ از سلرون ۳۸۶۵U با فرکانس ۱.۸ گیگاهرتز استفاده شده و در مدل‌های N018U و N019U پردازنده‌ی دوهسته‌ای و چهارریسمانی i3-7100U با فرکانس ۲.۴ گیگاهرتز به کار رفته است. بالاترین نسخه‌ی کروم‌باکس ۳ مدل N020U است که از پردازنده‌ی Core i7-8550U نسل هشتم سری کبی لیک R اینتل بهره می‌برد و فرکانس پردازش آن ۱.۸ گیگاهرتز است.

asus

نسخه‌ی پایه‌ی کروم‌باکس ۳ یعنی N017U قیمتی برابر با ۲۴۹.۹۹ دلار دارد و دو مدلی که به پردازنده‌های i3 مجهز هستند به ترتیب ۴۴۹.۹۹ و ۵۰۱.۹۹ دلار قیمت دارند. تنها فرق دو مدل مذکور رم آن‌ها است که اولی با ۴ گیگابایت و دومی با ۸ گیگابایت حافظه‌ی رم عرضه می‌شود. نهایتا پیشرفته‌ترین نسخه از کروم‌باکس ۳ یعنی N020U که به پردازنده‌ی Core i7 از سری کبی لیک R مجهز است با قیمت ۷۳۳.۹۹ دلار آمریکا عرضه خواهد شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *