خیابان ولیعصر، بالاتر از چهارراه طالقانی، مرکز کامپیوتر ایران، فروشگاه فیض، طبقه دوم، واحد 208 - ٨٨٩١٥١٣١

TL-WN727N

کارت شبکه USB
ناموجود

ویژگی ها:

 

  • سرعت عالی 150Mbps سری N بهترین تجربه را برای جریانهای ویدیویی یا تماسهای تلفنی اینترنتی به همراه دارد
  • رمزگذاری امنیتی بی سیم آسان تنها با فشار دکمه ی QSS
  • با پشتیبانی از ویندوزهای XP/Vista/7/8

 

 

 

کاربرد:

 

TL-WN727N کارت شبکه USB بی سیم سری N می باشد که برای کاربران امکان اتصال کامپیوترهای رومیزی و نوت بوک را به یک شبکه ی بی سیم و یک اتصال اینترنت با سرعت بالا فراهم می سازد. مطابق با استاندارد IEEE 802.11n ، سرعت بی سیم 150Mbps را فراهم می نماید که برای بازیهای آنلاین و جریانهای ویدیویی بسیار مفید می باشد.

سرعت 150Mbps بی سیم سری N-سیگنالهای بی سیم پایدار

محصول TL-WN727N مطابق با تکنولوژی IEEE 802.11n، این محصول از دست رفتن اطلاعات را در مسافت های طولانی و یا از طریق برخی موانع در یک اداره و یا آپارتمان بزرگ و حتی در ساختمانهای فولادی و بتونی کاهش می دهد. مهمتر از همه شما براحتی می توانید شبکه بی سیم خود را در مسافتهای طولانی هم داشته باشید در صورتیکه ممکن است چنین امکانی در سری 11g وجود نداشته باشد. CCAبطور خودکار از استفاده ی کانال های متداخل از طریق پاکسازی کانالها و بهینه کردن آنها جلوگیری نموده و در نهایت باعث افزایش عملکرد بی سیم می گردد.

یک دکمه راه اندازی امنیتی

 TL-WN727Nبا یک دکمه راه اندازی امنیتی، به کاربران اجازه می دهد که به سادگی و فورا تنظیمات امنیتی خود را تنها با فشار دادن یک دکمه ی WPS بر روی روتر خود راه اندازی کنند و به صورت خودکار یک اتصال امن WPA2 را ایجاد می کند، که در مقایسه با رمزگذاری WEP بسیار امن تر است.و نه تنها سریعتر و امن تر از تنظیمات امنیتی عادی است بلکه آسانتر نیز می باشد زیرا کاربران نیازی برای به یاد سپردن رمز عبور خود ندارند.

رمزگذاری های WPA/WPA2- امنیت پیشرفته

رمزگذاری WEP به تنهایی و به اندازه ی کافی برای حفاظت از شبکه Wi-Fi کاربران، موثر نیست. به همین منظور TL-WN727N رمزگذاری های WPA/WPA2 توسط گروه اتحادیه ی صنعت WI-FI تهیه شده است را برای حفظ امنیت شما از دست مزاحمان مخرب فراهم کرده است.

به همراه یک CD برای بهره برداری آسان

محصول TL-WN727N به همراه یک CD راهنمای کاربر می باشد که به شما برای نصب و راه اندازی کامل نرم افزار و تنظیمات شبکه بی سیم از جمله تنظیمات امنیتی و ارتباط بی سیم کمک می نماید، که برای کاربران حتی کاربران تازه کار نیز آسان می باشد.

مشخصات محصول
نوع رابط USB 2.0
استانداردها IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b
توضیحات آنتن On-Board
قدرت گیرندگی آنتن N/A
گواهینامه‌ها CE, FCC, RoHS
امنیت 64/128 bit WEP, WPA-PSK/WPA2-PSK
باند فرکانسی 2.400-2.4835GHz
سازگار با سیستم‌عامل‌های Windows 8(32/64bits), Windows 7(32/64bits), Windows XP(32/64bits)