خیابان ولیعصر، بالاتر از چهارراه طالقانی، مرکز کامپیوتر ایران، فروشگاه فیض، طبقه دوم، واحد 208 - ٨٨٩١٥١٣١

D152

ویژگی ها: مودم، روتر بی سیم و سوئیچ دو پورت سرعت بی سیم تا 150Mbps پشتیبانی از WPA / WPA2 به همراه تراشه قدرتمند Broadcom
ناموجود

کاربرد:

 

 مطابق با استاندارد 802.11n، D152 ترکیبی از عملکرد ADSL2 + مودم، روتر بی سیم و سوئیچ دو پورت در یک دستگاه. سرعت بی سیم است 3 بار سریع تر و محدوده های بی سیم 3 بار بیشتر از دستگاه های 802.11g را است. D152 همچنین آخرین ADSL2 + استانداردهای پشتیبانی به ارائه عملکرد بالاتر و رسیدن به دیگر از DSLAM ISP است. آن را به سرویس اینترنت را وصل کرده و ارائه تا شبکه های بی سیم 150Mbps برای به اشتراک گذاری فایل های با حجم بالا، جریان موسیقی، فیلم، بازی آنلاین حتی در میان رایانه های مختلف. >> ترکیب ADSL2 + مودم، روتر بی سیم و سوئیچ دو پورت در یک دستگاه.
>> سرعت بی سیم تا 150Mbps می سازد آن را برای بازی آنلاین، اینترنت تماس و جریان ویدئو بزرگ است.
>> پشتیبانی از WPA / WPA2 مکانیزم رمزگذاری به منظور ارتقاء سطح امنیتی شبکه می باشد.

 

همه در یک دستگاه:
D152 یک راه حل یک مرحله ای درست است، خدمت به عنوان یک مودم و روتر های سیمی و بی سیم. ترکیبی از همه این عملکرد ADSL2 + مودم، روتر WiFi و سوئیچ دو پورت، و می افزاید: به آن را با طیف وسیعی از ویژگی ها، از جمله WPS، تلویزیون پروتکل اینترنت، نصب آسان، و TR069.
 
 

ارتباطات شبکه ثامن


عملکرد بی سیم پیشرفته:
مطابق با استاندارد 802.11n، سرعت بی سیم تا 300Mbps، D152creates اتصال به اینترنت با سرعت بالا در حالی که دسترسی به اشتراک گذاری فایل، موسیقی، عکس، و پرینتر ها با چند computers.Enjoy پهنای باند بر فعالیت های مانند بازی و رسانه ها با تاخیر کمتر و تخریب عملکرد.
 
 
قابلیت اتصال به اینترنت دوگانه:
ADSL و اترنت WAN: D152 دو نوع اتصال به اینترنت فراهم می کند. بنابراین آیا شما با استفاده از یک مودم DSL یا خدمات اینترنت از اپراتورهای کابلی، آن اجازه می دهد تا شما را به انتخاب بهترین خدمات را از ISP ارجح است.
 

ارتباطات شبکه ثامن


 
رعد و برق ضد تا 6000V:
رعد و برق ضد تا 6000V نگه می دارد دستگاه را از آسیب رعد و برق. دیگر نیازی به مورد آب و هوای بد ممکن است آسیب به D152 نگران نباشید. این است ایده آل است که در آن به استفاده از رعد و برق سخت اغلب اتفاق می افتد.
 
 
پیشرفته بی سیم امنیت:
با فیلتر مک، D152 نیز چند سطح مکانیزم رمزگذاری مانند 128 بیتی WEP، WPA، WPA و WPA2 مکانیزم رمزگذاری فراهم می کند. همه این ویژگی ها به شما کمک کند به منظور ارتقاء سطح امنیتی شبکه می باشد.

ارتباطات شبکه ثامن