خیابان ولیعصر، بالاتر از چهارراه طالقانی، مرکز کامپیوتر ایران، فروشگاه فیض، طبقه دوم، واحد 208 - ٨٨٩١٥١٣١

D151 Det

ویژگی ها: مودم، روتر بی سیم و سوئیچ چهار پورت نرخ انتقال بی سیم تا 150Mbps پشتیبانی از WPA / WPA2 با آنتن قابل تعویض به همراه تراشه قدرتمند Broadcom
ناموجود

کاربرد:

 

D151 مطابق با استاندارد 802.11n، ترکیبی از عملکرد ADSL2 + مودم، روتر بی سیم و سوئیچ چهار پورت در یک دستگاه است. سرعت بی سیم 3 بار سریع تر و محدوده های بی سیم 3 بار بیشتر از دستگاه های 802.11g می باشد. D151 همچنین آخرین استانداردهای پشتیبانی ADSL را با ارائه عملکرد بالاتر و رسیدن به دیگر DSLAM ISP است. آن را به سرویس اینترنت را وصل کرده وازسرعت شبکه های بی سیم 150Mbps را برای به اشتراک گذاری فایل های با حجم بالا، جریان موسیقی، فیلم، بازی آنلاین حتی در میان رایانه های مختلف لذت ببرید.

ADSL2 + مودم، روتر فای، و سوئیچ چهار پورت در یک دستگاه واحد.
اتصال کامپیوتر خود، گوشی های هوشمند در نرخ انتقال بی سیم تا 150Mbps.
سرویس امنیتی، صنعتی و قدرتمند مانند WPA / WPA2 برای محافظت ارتباطات بی سیم شما .
4 LAN پورت اترنت سریع برای اتصال به شبکه سیمی.
 
همه در یک دستگاه:
D151 یک راه حل یک مرحله ای ساده است،  به عنوان یک مودم و روتر های سیمی و بی سیم. ترکیب عملکرد ADSL2 + مودم، روتر بی سیم، سوئیچ چهار پورت در یک دستگاه، و آن را با طیف وسیعی از ویژگی ها، از جمله WPS، تلویزیون پروتکل اینترنت، نصب آسان، و TR069.

 

ارتباطات شبکه ثامن


عملکرد بی سیم پیشرفته:
مطابق با استاندارد 802.11n، سرعت بی سیم تا 150Mbps، D151 ایجاد اتصال به اینترنت با سرعت بالا در حالی که دسترسی به اشتراک گذاری فایل، موسیقی، عکس، و پرینتر ها با رایانه های مختلف.
 

 

ارتباطات شبکه ثامن
پوشش قوی و گسترده:
این مودم شامل آنتن خارجی 1x5dBi، D151 یک سیگنال را افزایش میدهد تا اطمینان پوشش بی سیم در سراسر خانه شما را فراهم کند. به علاوه، با تکنولوژی MIMO، با استفاده از بازتاب دهنده سیگنال به منظور کاهش نقاط مرده، ارائه عملکرد بهتر بی سیم، نرخ انتقال، ثبات و پوشش.

 

ارتباطات شبکه ثامن


6000V رعد و برق حفاظت:
رعد و برق باعث افزایش قوی نوسانات برقی میشود که می تواند آسیب جدی به دستگاه های الکترونیکی مانند روترومودم وارد شود. طراحی این دستگاه برای محافظت از 6000 ولتاژاست ، D151 به طور موثر می تواند از چنین آسیب اجتناب کند. بنابراین آن را برای استفاده در مناطقی که رعد و برق سخت اغلب اتفاق می افتد ایده آل می سازد.

 

ارتباطات شبکه ثامن

 

امنیت پیشرفته بی سیم: 
با فیلتر مک، D151 نیز چند سطح مکانیزم رمزگذاری مانند 128 بیتی WEP، WPA، WPA و WPA2 مکانیزم رمزگذاری فراهم می کند. همه این ویژگی ها به شما کمک کند به منظور ارتقاء سطح امنیتی شبکه می باشد.